Kapverdské ostrovyLast minute dovolená na Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal s all inclusive za...

Last minute dovolená na Kapverdské ostrovy: Ostrov Sal s all inclusive za 14490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 60% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz levný zájezd na Kapverdské ostrovy. V termínu od 1.6.2023 do 8.6.2023 si můžete užít 8 dní na nádherném ostrově Sal. Za skvělou cenu 14490 Kč získáte ubytování ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a program all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na ostrově Sal vás čeká rodinná atmosféra. Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž, ke které se dostanete přes areál hotelu. Vstup do moře je pozvolný, ale místy může být kamenitý – doporučujeme proto vhodnou obuv do vody. Pokud se vydáte do města Santa Maria (doveze vás tam minibus), můžete avštívit další vyhlášenou pláž.

Vyhněte se běžným turistickým destinacím a prozkoumejte krásy ostrova Sal na Kapverdských ostrovech. Sleva 60% vám umožní zažít nezapomenutelnou dovolenou za dostupnou cenu. Nezapomeňte využít tuto last minute nabídku a začněte plánovat svou dovolenou již dnes!

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

1.6.2023 – 8.6.2023

14490 Kč

obrazek 135

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 1.6.2023 – 8.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a programem all inclusive za 14490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz