Kapverdské ostrovyLast minute dovolená na Kapverdských ostrovech: Ostrov Sal, 8 dní, polopenze za...

Last minute dovolená na Kapverdských ostrovech: Ostrov Sal, 8 dní, polopenze za 13990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Kapverdské ostrovy vás zvou na last minute dovolenou plnou slunce, moře a rodinné atmosféry. Užijte si 8 dní na ostrově Sal, od 11. května do 18. května 2023, s ubytováním v příjemném 3* hotelu Murdeira Village Resort. V ceně 13990 Kč získáte kompletní služby pořádající cestovní kanceláře včetně ubytování s polopenzí a letecké dopravy z Prahy.

Proč právě sem? Kapverdské ostrovy nabízejí rodinnou atmosféru a velmi klidné místo, ideální pro odpočinek a relaxaci. Hotelový minibus vás také odveze do blízkého města Santa Maria, kde můžete objevovat jeho centrum a užívat si slavné pláže. Hotel se nachází v klidném prostředí, přibližně 9 km od centra městečka Espargos i Santa Maria. Z letiště Amilcar Cabral je to k místu ubytování cca 7 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přímo u hotelu vás čeká písčitá pláž, ke které se dostanete přes areál hotelu – je asi 100 metrů daleko. Vstup do moře je pozvolný, ale místy kamenitý, proto doporučujeme vhodnou obuv do vody. Pokud máte chuť na vyhlášenou pláž ve městě Santa Maria, můžete zdarma využít hotelový minibus a za pár minut jste tam.

Hotel Murdeira Village Resort nabízí recepci, směnárnu, menší obchůdek se suvenýry, restauraci a bar s výhledem na moře. Na slunečné terase si můžete zdarma odpočinout na lehátkách. Pro zábavu a osvěžení jsou k dispozici bazény pro dospělé i děti, oba naplněné mořskou vodou.

Vyražte si užít slunný pobyt na Kapverdských ostrovech a prožijte dovolenou plnou klidu, překrásných pláží a rodinné atmosféry. Rezervujte si tuto last minute nabídku a zažijte nezapomenutelný zážitek.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

11.5.2023 – 18.5.2023

13990 Kč

obrazek 37

3* Ubytování:
Murdeira Village Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Murdeira Village Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 11.5.2023 – 18.5.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Murdeira Village Resort a stavováním formou polopenze za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz