ŘeckoKorfuLast minute dovolená na Korfu 😎 Ubytování ve 3* hotelu s all...

Last minute dovolená na Korfu 😎 Ubytování ve 3* hotelu s all inclusive za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Řecký ostrov Korfu láká turisty z celého světa svými malebnými plážemi, historickými památkami a nezapomenutelnými zážitky. Pokud stále váháte, kam vyrazit na konci letošních prázdnin na last minute dovolenou, týdenní pobyt na Korfu v termínu 20.8.2023 – 26.8.2023 může být tou pravou volbou. Cestovní kancelář Blue Style přichází s neodolatelnou nabídkou, která zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Monika a program all inclusive, a to za neuvěřitelných 11990 Kč. Sleva 52% dělá tuto dovolenou ještě lákavější, a navíc odlet je z Prahy. Korfu láká milovníky historie i přírody, kteří zde mohou navštívit množství památek, jako je například Achilleion, starověký palác vystavěný rakouskou císařovnou Sisi, či starobylou pevnost Angelokastro. Dovolená na Korfu slibuje nezapomenutelné okamžiky na krásných plážích a možnost poznávat tuto kouzelnou řeckou destinaci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Nebojte se vyrazit na zájezd do destinace, kterou si oblíbili již římští císaři a byli zde inspirováni mnozí umělci. Odpočinek v hotelu Monika s programem all inclusive vám poskytne veškeré pohodlí a chvíle odpočinku, abyste si užili atmosféru ostrova naplno. Korfu je ostrovem rozmanité přírody, můžete se vydat na túru do zalesněných kopců nebo objevovat skryté zátoky a jeskyně. Pro milovníky koupání tu nechybí nádherné pláže s tyrkysově modrou vodou. Užijte si také procházky úzkými uličkami starobylých městeček s typickou řeckou architekturou a ochutnejte místní speciality v tradičních tavernách. Vydejte se na tuto dovolenou plnou objevování a relaxace a zažijte nezapomenutelné chvíle na ostrově Korfu.

dovolená Řecko
dovolená Korfu

Levná dovolená Řecko, Korfu

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

20.8.2023 – 26.8.2023

11990 Kč

Hotel Monika, Řecko, Korfu, Sidari

3* Ubytování:
Monika – ukázat na mapě
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Monika
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Korfu na 7 dní v termínu 20.8.2023 – 26.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Monika a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Korfu — | další nabídky od Invia.cz