ŘeckoKrétaLast minute dovolená na Krétě: 8 dní plných slunce, historie a zábavy...

Last minute dovolená na Krétě: 8 dní plných slunce, historie a zábavy za 8819 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máte rádi Řecko? Pokud ano, přinášíme vám skvělou nabídku last minute dovolené na ostrově Kréta. Vydejte se na týdenní zájezd v termínu 10.7.2023 – 17.7.2023 s ubytováním v příjemném 3* hotelu Pela Maria s polopenzí a cenou pouhých 8819 Kč. Odlet je z Prahy. Tento menší rodinný hotel je ideálně umístěný v blízkosti restaurací, barů a obchodů, takže si budete moci vychutnat jak denní, tak noční život ostrova. Kréta je známá svou bohatou historií a kulturním dědictvím, a tak můžete navštívit její historické památky, jako je Knóssos nebo klášter Arkadi, nebo se vydat za přírodními krásami Kréty, například do soutěsky Samariá nebo navštívit pláž Elafonissi s tyrkysovým mořem.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato last minute dovolená je skvělou příležitostí pro všechny, kdo chtějí zažít nezapomenutelný pobyt na jednom z nejkrásnějších řeckých ostrovů.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

10.7.2023 – 17.7.2023

8819 Kč

Last inute dovolená Pela Maria, Řecko, Kréta, Chersonissos

3* Ubytování:
Pela Maria – ukázat na mapě
hodnocení 3.4 z 5 – velmi dobré

Pela Maria
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 10.7.2023 – 17.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Pela Maria a stavováním formou polopenze za 8819 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz