ŘeckoKrétaLast minute dovolená na Krétě: 9 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Last minute dovolená na Krétě: 9 dní all inclusive ve 4* hotelu za 16890 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Poslední volná místa zbývají v tomto skvělém zájezdu na Krétu, jednoho z nejkrásnějších řeckých ostrovů. Připravte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou plnou slunce, historie a úchvatné přírody. Zájezd se koná v termínu 9.7.2023 – 17.7.2023 a jeho součástí je ubytování ve 4* hotelu Porto Greco Village s bohatým programem all inclusive. To vše za atraktivní cenu 16890 Kč. Nechte se unášet jedinečnou atmosférou Kréty a vychutnejte si její krásy a pohostinnost.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Porto Greco Village vás nadchne svou polohou u čtyř písečných zátokek, které se nacházejí přímo před hotelem. Kromě koupání v průzračném moři můžete vyrazit na prohlídku okolí. Kréta je ostrov s bohatou historií a nabízí mnoho památek, jako jsou minojské paláce Knossos a Phaistos, pevnost Rethymno nebo archeologická lokalita Gortys. Milovníci přírody se mohou vydat na procházku soutěskou Samaria nebo na výlet do malebného přístavu Chania.

Hotel Porto Greco Village nabízí možnost ubytování v rodinných pokojích. Děti se mohou těšit na zábavné aktivity a animační programy přímo v hotelu. Kromě toho je tu také venkovní bazén, dětský bazén, dětské hřiště a pláž vhodná pro rodiny s malými dětmi. Nechte se hýčkat krétskou kuchyní, ve které dominují čerstvé ryby, olivový olej, sýry a ovocné dezerty.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

9.7.2023 – 17.7.2023

16890 Kč

Dovolená Porto Greco Village,
Řecko, Kréta, Chersonissos

4* Ubytování:
Porto Greco Village – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Porto Greco Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 9 dní v termínu 9.7.2023 – 17.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Porto Greco Village a programem all inclusive za 16890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz