ŘeckoKrétaLast minute dovolená na Krétě: Hotel Lygaria Beach, all inclusive, 8 dní...

Last minute dovolená na Krétě: Hotel Lygaria Beach, all inclusive, 8 dní za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Alexandria nabízí neodolatelnou last minute dovolenou na krásném ostrově Kréta v Řecku. Po dobu 8 dní si můžete užít relaxaci a zábavu v termínu od 28. června 2023 do 5. července 2023. Ubytování je zajištěno v moderním hotelu Lygaria Beach, který se nachází v blízkosti pláže. Za příjemnou cenu 10990 Kč získáte kompletní dovoleou s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Lygaria Beach vás okouzlí svými prostornými pokoji a úžasným výhledem na zátoku Lygaria. Můžete se těšit na komfortní ubytování a vynikající služby, které hotel poskytuje. Odpočívejte na pláži, kde si můžete užít sluneční paprsky a osvěžující koupání ve Středozemním moři. A pokud vás to na pláži přestane bavit, můžete využít bazén u hotelu nebo se projít po malebném okolí.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost strávit levnou dovolenou na Krétě. Rezervujte teď prostřednictvím cestovní agentury Invia.cz a zažijte chvíle plné sluníčka, relaxace a zábavy na tomto okouzlujícím řeckém ostrově.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

28.6.2023 – 5.7.2023

10990 Kč

obrazek 152

Ubytování:
Lygaria Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Lygaria Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 8 dní v termínu 28.6.2023 – 5.7.2023 s ubytováním v hotelu Lygaria Beach a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz