ŘeckoKrétaLast minute dovolená na Krétu: 7 dní, 3* hotel, all inclusive, 15590...

Last minute dovolená na Krétu: 7 dní, 3* hotel, all inclusive, 15590 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

V srpnovém termínu 3. – 9.8.2023 máte jedinečnou příležitost se vydat na nezapomenutelnou dovolenou na ostrov Kréta v Řecku. Cestovní kancelář Blue Style právě teď nabízí atraktivní týdenní zájezd s ubytováním ve 3* hotelu Marirena, který se nachází jen 100 metrů od dlouhé písečné pláže. Tento zájezd zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře, uvedené ubytování s programem all inclusive a leteckou dopravu z Prahy, to vše za atraktivní cenu 15590 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Kréta je známý svou bohatou historií a fascinujícími památkami. Během pobytu si můžete prohlédnout slavný palác Knóssos, který je jedním z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v Řecku. Navštívit můžete také historické město Chania s jeho malebným přístavem a úzkými uličkami plnými tradičních tavern a obchůdků se suvenýry. Kréta také nabízí překrásné pláže, krápníkové jeskyně a horské stezky pro milovníky přírody.

Hotel Marirena vám zajistí příjemné a pohodlné ubytování s rodinnou atmosférou. Sleva 45% na tento zájezd je skvělou příležitostí ušetřit a přitom si užít všechno pohodlí a služby hotelu. V jeho blízkosti se pak nachází restaurace, bary a obchody, které vám nabídnou místní speciality a příležitost objevovat místní kulturu a gastronomii. Vydejte se na tuto exotickou dovolenou a zažijte nezapomenutelný týden na slunném ostrově Kréta.

dovolená Řecko
dovolená Kréta

Levná dovolená Řecko, Kréta

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

3.8.2023 – 9.8.2023

15590 Kč

Levná dovolená Marirena, Řecko, Kréta, Ammoudara

3* Ubytování:
Marirena – ukázat na mapě
hodnocení 3.4 z 5 – velmi dobré

Marirena
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kréta na 7 dní v termínu 3.8.2023 – 9.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Marirena a programem all inclusive za 15590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kréta — | další nabídky od Invia.cz