MadeiraLast minute dovolená na Madeiře! 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí...

Last minute dovolená na Madeiře! 8 dní ve 3* hotelu s polopenzí ve Funchalu letecky z Prahy za 13990 Kč. Rezervujte ještě dnes!

Levná dovolená vyhledávač

Chcete si ještě tento měsíc užít slunečného pobytu v exotické destinaci? Pak neváhejte a vyrazte na last minute dovolenou na Madeiru! Užijte si 8 dní v nádherném přístavním městě Funchal a ubytujte se v komfortním 3* hotelu Dorisol Komplex. Se stravováním formou polopenze se nemusíte starat o jídlo a můžete se plně soustředit na objevování krás Madeiry. Letecky z Prahy za skvělou cenu 13990 Kč. Nechte se okouzlit překrásnou přírodou, úchvatnými výhledy a bohatou kulturou této portugalské perly v Atlantském oceánu. Rezervujte si svou last minute dovolenou na Madeiru ještě dnes!

dovolená Madeira
dovolená Funchal

Levná dovolená Madeira, Funchal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

24.2.2023 – 3.3.2023

13990 Kč

Madeira, Funchal, Dorisol Komplex

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
Dorisol Komplex – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Dorisol Komplex
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Funchal na 8 dní v termínu 24.2.2023 – 3.3.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Dorisol Komplex a stavováním formou polopenze za 13990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira


— last minute dovolená Madeira, Funchal — | další nabídky od Invia.cz