MadeiraLast minute dovolená na Madeiře: Užijte si na 12 dní ostrov věčného...

Last minute dovolená na Madeiře: Užijte si na 12 dní ostrov věčného jara jen za 16090 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Chcete zažít jaro i na podzim? Pokud ano, pak neváhejte a vyražte na Madeiru – ostrov věčného jara. Last minute dovolená na Madeiru, do letoviska Paul do Mar, na 12 dní od 27.11.2023 do 8.12.2023, to je přesně to, co potřebujete. Ubytování bude ve 3* hotelu Estalagem Do Mar se stravováním formou polopenze. Cena za tento zájezd je 16090 Kč. Letenky z Prahy jsou zahrnuty v ceně. Hotel je umístěný na pozadí vysokých hor s výhledem na oceán a nachází se cca 800 metrů od městečka Sao Vicente s několika obchody a bary.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Madeira vás okouzlí svým jedinečným klimatem, které je ideální pro růst exotických rostlin a květin, ale i pro pěstování vinné révy. Zajímavou destinací je Funchal, hlavní město ostrova, se svými historickými budovami, muzei a tradičními trhy. Pro milovníky přírody je tu národní park Laurisilva s největším pralesním ekosystémem svého druhu na světě. A pokud máte rádi pěší turistiku, vyzkoušejte některou z mnoha levad, což jsou zavlažovací kanály běžící podél hor a nabízející nezapomenutelné výhledy na okolní krajinu.

dovolená Madeira
dovolená Paul do Mar

Levná dovolená Madeira, Paul do Mar

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s polopenzí

27.11.2023 – 8.12.2023

16090 Kč

Levný zájezd do hotelu Estalagem Do Mar - Madeira, Paul do Mar

3* Ubytování:
Estalagem Do Mar – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Estalagem Do Mar
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Paul do Mar na 12 dní v termínu 27.11.2023 – 8.12.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Estalagem Do Mar a stavováním formou polopenze za 16090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira


— last minute dovolená Madeira, Paul do Mar — | další nabídky od Invia.cz