MadeiraLast minute dovolená na Madeiře v hotelu 4* Jardins D´ajuda letecky z...

Last minute dovolená na Madeiře v hotelu 4* Jardins D´ajuda letecky z Prahy za 15790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte ideální destinaci pro last minute dovolenou, pak se podívejte na Madeiru. Funchal, hlavní město této nádherné portugalské oblasti, nabízí mnoho zajímavostí, krásné přírodní scenérie a mnoho dalšího. A s nabídkou ubytování ve 4* hotelu Jardins D´ajuda, včetně snídaně a letenky z Prahy, to nabízí skvělou příležitost pro příjemnou a cenově dostupnou dovolenou.

Hotel je umístěn v turistické zóně Funchalu, pouze 4 km od centra města. V okolí se nachází mnoho obchodů, barů a restaurací, které poskytují dostatek možností pro zábavu a relaxaci. Autobusová zastávka je jen pár minut chůze od hotelu, což umožňuje snadnou dopravu po městě.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Komplex bazénů se slanou vodou, Balnear da Ponta Gorda, najdete pouhých 400 metrů od hotelu. Tento komplex poskytuje ideální místo pro odpočinek a relaxaci u vody. Kamenitá pláž Praia Formosa je vzdálena cca 1,5 km od hotelu a poskytuje možnost pro procházky a pikniky u vody.

Last minute dovolená na Madeiře je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají klidnou a příjemnou dovolenou, s možností objevování krás města Funchal a jeho okolí. A s nabídkou ubytování ve 4* hotelu Jardins D´ajuda, včetně snídaně a letenky z Prahy, je to ideální volba pro cenově dostupnou a pohodlnou dovolenou s odletem z Prahy.

dovolená Madeira
dovolená Funchal

Levná dovolená Madeira, Funchal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

31.3.2023 – 7.4.2023

15790 Kč

Madeira, Funchal, Jardins D´ajuda

4* Ubytování:
Jardins D´ajuda – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Jardins D´ajuda
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Madeira, Funchal na 8 dní v termínu 31.3.2023 – 7.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Jardins D´ajuda včetně snídaně za 15790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Madeira


— last minute dovolená Madeira, Funchal — | další nabídky od Invia.cz