ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce: 8 dní ve 3* hotelu se snídaní...

Last minute dovolená na Mallorce: 8 dní ve 3* hotelu se snídaní za 15990 Kč! Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Mallorca, jedno z neoblíbenějších španělských letovisek, nabízí neodolatelnou příležitost pro last minute dovolenou. Termín 17.9.2023 – 24.9.2023 slibuje osm dní zážitků v této nádherné baleárské destinaci. Za bezkonkurenčních 15990 Kč můžete využít kompletní dovolenou s ubytováním ve 3* hotelu Cook’s Club Calvia Beach, který se pyšní nedávnou renovací. Tento exkluzivní hotel je určen pouze pro dospělé, a tak můžete očekávat klidné a relaxační prostředí. Pro milovníky moře nabízí hotel nádherné panoramatické výhledy a snadný přístup k okolní krajině. V rámci hotelového komplexu můžete využívat sluneční terasu, osvěžující bazén a moderně vybavené fitness.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca není známá pouze luxusními hotely a pohodovým životním stylem. Tato španělská perla skýtá i bohatý kulturní zážitek. Navštívit zmůžete starobylá města, jako je Palma de Mallorca s impozantní gotickou katedrálou La Seu. Pro milovníky přírody a pěší turistiky je tu Sierra de Tramuntana, pohoří s malebnými vesničkami, které je zapsáno na seznamu UNESCO. A nezapomeňte na krásné pláže, které jsou něčím, za co stojí Mallorcu navštívit.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

17.9.2023 – 24.9.2023

15990 Kč

Levná dovolená v hotelu  Cook’s Club Calvia Beach - Španělsko, Mallorca, Palma Nova

3* Ubytování:
Cook’s Club Calvia Beach

Cook’s Club Calvia Beach
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 17.9.2023 – 24.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Cook’s Club Calvia Beach včetně snídaně za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz