ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce: 9 dní ve 4* hotelu u moře...

Last minute dovolená na Mallorce: 9 dní ve 4* hotelu u moře s all inclusive za 16490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Čedok se vydejte už příští týden na levnou last minute dovolenou na ostrov Mallorca ve Španělsku. Tento skvělý zájezd vás zavede do 4* hotelu Thb Sur Mallorca, který se nachází přímo u moře. Termín pobytu je od 12.7.2023 do 20.7.2023 a cena 16490 Kč zahrnuje ubytování s programem all inclusive. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Mallorca je jednou z nejpopulárnějších destinací pro letní dovolenou ve Španělsku a není se čemu divit. Kromě krásných pláží a azurového moře nabízí také bohatou kulturní a historickou scénu. Ve městě Palma de Mallorca můžete navštívit impozantní katedrálu La Seu, královský palác Almudaina nebo se projít po malebném starém městě s úzkými uličkami a tradičními tržišti. Milovníci přírody si pak mohou vychutnat procházky v národním parku Serra de Tramuntana, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

V hotelu Thb Sur Mallorca si užijete skvělého odpočinku a zábavy. Kromě přímého přístupu na pláž můžete relaxovat u bazénu, který je vybaven oddělenou dětskou částí. Hotel také pořádá animační programy pro děti i dospělé. S programem all inclusive si vychutnáte vynikající gastronomii a budete mít nepřetržitý přístup k občerstvení a nápojům. Neváhejte a rezervujte si tento skvělý last minute zájezd a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Mallorce.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

12.7.2023 – 20.7.2023

16490 Kč

Dovolená THB Sur, 
Španělsko, Mallorca, Colònia de Sant Jordi

4* Ubytování:
Thb Sur Mallorca – ukázat na mapě

Thb Sur Mallorca
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 9 dní v termínu 12.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Thb Sur Mallorca a programem all inclusive za 16490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz