ŠpanělskoMallorcaLast minute dovolená na Mallorce: Letecky z Brna, 9 dní ve 3*...

Last minute dovolená na Mallorce: Letecky z Brna, 9 dní ve 3* hotelu s polopenzí za 15990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Už zítra se můžete vydat letecky z Brna na nezapomenutelnou last minute dovolenou na španělský ostrov Mallorca. Tento týdenní zájezd s termínem pobytu 2. – 10. srpna 2023 zahrnuje ubytování v pohodlném 3* hotelu Bellevue Belsana s možností polopenze, vše za skvělou cenu 15990 Kč. Pro milovníky malebných výhledů na moře a klidného prostředí je tento hotel ideální volbou. Nachází se v turisticky rozvíjející se části rybářské vesnice Portocolom, přímo na okraji útesů nad mořem. Centrum vesnice se nachází cca 700 metrů od hotelu a nejbližší obchody a bary jsou od něho vzdáleny pouhých 200 metrů.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tato oblíbená turistická destinace nabízí mnoho zajímavostí pro své návštěvníky. Mallorca, jako největší ostrov Baleárského souostroví, zaujme návštěvníky nejen svými nádhernými plážemi, ale také úchvatnou přírodou a architekturou. Historická města, jako je například Palma de Mallorca, lákají k procházkám úzkými uličkami s kamennými domy a středověkými památkami. Ostrov je také rájem pro milovníky vodních sportů, horolezců i cyklistů, kteří ocení rozmanitost terénu a atraktivní trasy. Mallorca je místem, kde se snoubí klid a pohoda s možností aktivního vyžití, a proto je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry i jednotlivce, kteří hledají nezapomenutelnou dovolenou plnou zážitků.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Brna na 9 dní s polopenzí

2.8.2023 – 10.8.2023

15990 Kč

Last miniute  BelleVue Belsana, Španělsko, Mallorca, Porto Colom

3* Ubytování:
Bellevue Belsana – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Bellevue Belsana
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 9 dní v termínu 2.8.2023 – 10.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bellevue Belsana a stavováním formou polopenze za 15990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz