last minuteLast minute dovolená na Mallorce za 16191 Kč: Klidný hotel přímo u...

Last minute dovolená na Mallorce za 16191 Kč: Klidný hotel přímo u pláže.

Levná dovolená vyhledávač

Začínáte plánovat vaší jarní dovolenou? Co kdybyste se tentokrát vypravili na slunnou Mallorcu? A co kdybyste si mohli užít klidnou atmosféru a pobyt v hotelu s přímým přístupem na pláž a promenádu? Pokud se vám toto zdá jako ideální dovolená, pak pro vás máme skvělou nabídku.

Letecky z Prahy se můžete dostat na Mallorcu na 8 dní v termínu 23.4.2023 – 30.4.2023 s ubytováním ve 3* hotelu La Santa Maria včetně snídaně za 16191 Kč. A co vás čeká na místě?

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel La Santa Maria je klidný hotel střední kategorie, který nabízí možnost strávit relaxaci u bazénu a užít si opalování. Co je nejlepší, hotel se nachází přímo na promenádě střediska Cala Millor a pouhých 150 metrů od pláže. Vybavení hotelu zahrnuje vstupní halu s recepcí, 131 pokojů v 7 patrech, Wi-Fi zdarma, restauraci, bar, terasu na slunění i s bazénem, lehátka a slunečníky, wellness se saunou, vyhřívaný bazén (květen a říjen), dětské hřiště, animační programy a tenisový kurt.

A to není vše! Máte možnost využít některých služeb blízkého sesterského hotelu. Tak co, ještě váháte? Zarezervujte si svou jarní dovolenou na Mallorce ještě dnes a užijte si klid a pohodu u moře.

dovolená Španělsko
dovolená Mallorca

Levná dovolená Španělsko, Mallorca

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

23.4.2023 – 30.4.2023

16191 Kč

Španělsko, Mallorca, La Santa Maria

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

3* Ubytování:
La Santa Maria
hodnocení 4.8 z 5 – fantastické

La Santa Maria
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Španělsko, Mallorca na 8 dní v termínu 23.4.2023 – 30.4.2023 s ubytováním ve 3* hotelu La Santa Maria včetně snídaně za 16191 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Španělsko


— last minute dovolená Španělsko, Mallorca — | další nabídky od Invia.cz