MauriciusLast minute: Dovolená na Mauritiusu, 3* hotel, polopenze, odlet z Prahy, cena...

Last minute: Dovolená na Mauritiusu, 3* hotel, polopenze, odlet z Prahy, cena 37990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Vychutnejte si kouzlo Mauritiusu s 32% slevou! Navštivte 3* hotel Ocean V v malebném městečku Pereybere. Tento zájezd nabízí polopenzi, komfortní ubytování v hotelu a příjemné počasí okolo 30 °C. To vše za neuvěřitelných 37990 Kč . Termín pobytu je od 31. 1. do 9. 2. 2024 a odlétá se z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mauritius, ostrov obklopený tyrkysovými vodami Indického oceánu, je rájem pro milovníky přírody a vodních sportů. Městečko Pereybere, kde se hotel nachází, je známé svou nádhernou pláží a křišťálově čistou vodou a je ideální pro šnorchlování a potápění. Navštivte botanickou zahradu Pamplemousses, proslulou svými obřími lekníny a vzácnými rostlinami. Prozkoumejte také hlavní město Port Louis s jeho živým trhem, historickými památkami a úchvatným výhledem na město z pevnosti Fort Adelaide. Mauritius nabízí nejen relaxaci na plážích, ale i bohatý kulturní a přírodní zážitek.

Ocean V Hotel, Mauritius, Pereybere Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.