ŘeckoKosLast minute dovolená na ostrově Kos v Řecku: 7 prázdninových dní s...

Last minute dovolená na ostrově Kos v Řecku: 7 prázdninových dní s polopenzí za 13790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zveme vás na prázdninovou dovolenou do Řecka na ostrov Kos. Máme pro vás skvělou nabídku last minute dovolené na 7 dní v termínu od 13.7.2023 do 19.7.2023. Za příjemnou cenu 13790 Kč si můžete užít pobyt ve 3* hotelu Roseland’s s polopenzí. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Roseland’s nabízí dobrou úroveň služeb a nachází se jen 600 metrů od krásné písčito-oblázkové pláže. Pro snadnou dopravu po ostrově máte přímo u hotelu zastávku místní dopravy. Budete se tak moci snadno dostat na všechna zajímavá místa a objevovat krásy ostrova Kos.

V termínu dovolené očekávejte v Řecku příjemné letní počasí. Průměrná teplota vzduchu se pohybuje kolem 28 °C a v případě mořské vody je to okolo 24 °C. Můžete si tedy užít slunečné dny na pláži a osvěžit se v teplém moři. Nezapomeňte si s sebou vzít lehké oblečení, plavky a sluneční ochranu.

Ostrov Kos je skvělou turistickou destinací. Kromě nádherných pláží nabízí také mnoho historických památek a malebných vesniček. Můžete navštívit starobylý hrad ve městě Kos, procházet se úzkými uličkami s bílými domky ve vesnici Zia nebo si dopřát relaxaci v termálních pramenech v Therme. Milovníci cyklistiky si mohou vychutnat projížďku po cyklostezkách, které ostrov nabízí. Kos je také známý svým bohatým nočním životem, takže si můžete užít skvělé večery v místních klubech a restauracích.

dovolená Řecko
dovolená Kos

Levná dovolená Řecko, Kos

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

13.7.2023 – 19.7.2023

13790 Kč

obrazek 171

3* Ubytování:
Roseland’s – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Roseland’s
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Kos na 7 dní v termínu 13.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Roseland’s a stavováním formou polopenze za 13790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Kos — | další nabídky od Invia.cz