ŘeckoLast minute dovolená na řeckém ostrově Evia letecky z Brna za 6490...

Last minute dovolená na řeckém ostrově Evia letecky z Brna za 6490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás tip na levný zájezd do Řecka s odletem z Brna, který právě teď můžete zakoupit se slevou 57% za parádní cenu 6490 Kč. Vydejte se na last minute dovolenou na ostrov Evia, který se nachází v severní části Egejského moře. V termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 zde můžete strávit 8 dní v hotelu Villa Nikos.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Evia je druhým největším ostrovem v Řecku a nabízí mnoho zajímavostí a krásných pláží. Během svého pobytu si můžete prohlédnout historické památky, jako je například antické město Eretria, které se nachází na západním pobřeží ostrova. Další možností je návštěva národního parku Dirfy, kde se nachází nejvyšší hora ostrova. Ostrov je známý svou přírodou a klidnými plážemi, které vás jistě okouzlí.

Villa Nikos je ideálním místem pro ubytování. Nachází se v blízkosti pláže a nabízí komfortní pokoje s výhledem na moře. Hotel disponuje bazénem, restaurací a dalšími službami, které vám zajistí příjemný pobyt. Tak neváhejte a využijte této skvělé nabídky na last minute dovolenou v Řecku!

dovolená Řecko
dovolená Evia

Levná dovolená Řecko, Evia

last minute

letecky z Brna na 8 dní

13.7.2023 – 20.7.2023

6490 Kč

Dovolená Villa Nikos, Řecko, Evia, Pefki

Ubytování:
Villa Nikos

Villa Nikos
další termíny

Stravování:
bez stravy

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Evia na 8 dní v termínu 13.7.2023 – 20.7.2023 s ubytováním v hotelu Villa Nikos za 6490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Evia — | další nabídky od Invia.cz