ŘeckoZakynthosLast minute dovolená na řeckém Zakynthosu: 8 dní ve 3* hotelu s...

Last minute dovolená na řeckém Zakynthosu: 8 dní ve 3* hotelu s all-inclusive programem za 11690 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud se chystáte na letní dovolenou a rádi byste zažili něco z Řecka, možná byste měli zvážit návštěvu ostrova Zakynthos. Last minute dovolená na osm dní v hotelu Levante je nyní k dispozici za atraktivní cenu. Tento 3* hotel s programem all inclusive nabízí pohodlné ubytování jen 100 metrů od centra letoviska s bary, restauracemi a obchody. Autobusová zastávka se nachází asi 200 metrů od hotelu.

Hotel Levante je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí kochat krásami řeckého pobřeží. Malá oblázková pláž, která se nachází přímo pod hotelem, je ideálním místem pro relaxaci a osvěžení v moři. Přístup na pláž je možný po několika schodech z hotelové terasy. Zde si můžete zdarma vypůjčit lehátka a slunečníky. Pokud se vám nechce jít až na pláž, hotel nabízí menší bazén na terase s výhledem na moře.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přestože se hotel nachází v blízkosti centra letoviska, je zde klid a soukromí pro hosty. Pokud máte omezenou pohyblivost, je však třeba počítat s tím, že vzhledem k výškovým rozdílům terénu může být pohyb v okolí hotelu obtížnější. Pokud si však chcete užít krásy řeckého ostrova Zakynthos, tato last minute nabídka je pro vás ideální příležitostí.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

9.6.2023 – 16.6.2023

11690 Kč

obrazek 35

3* Ubytování:
Levante – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Levante
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 9.6.2023 – 16.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Levante a programem all inclusive za 11690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz