ŘeckoRhodosLast minute dovolená na Rhodos: 8 dní v hotelu Olympia Sun s...

Last minute dovolená na Rhodos: 8 dní v hotelu Olympia Sun s polopenzí za 10310 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Z nabídky cestovní agentury Invia.cz pro vás vybíráme zajímavý last minute zájezd do Řecka na ostrov Rhodos. V termínu od 11.7.2023 do 18.7.2023 si můžete užít 8 dní radovánek v tomto malebném koutu Středomoří. Ubytování bude zajištěno ve 3* hotelu Olympia Sun, který se nachází v klidnější části živého letoviska a je obklopen zelenou zahradou. Hotel nabízí polopenzi, kterou si můžete vychutnat ve formě lahodných a bohatých pokrmů. Cena tohoto zájezdu je skvělá – pouhých 10310 Kč za osobu. Ubytování v hotelu Olympia Sun je ideální volbou pro rodiny, protože nabízí prostorné rodinné pokoje, které pojmou až 5 osob. Pláž je od hotelu vzdálena pouhých 450 metrů a disponuje Modrou vlajkou, což znamená, že je čistá a bezpečná.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je jedním z nejkrásnějších řeckých ostrovů a nabízí neuvěřitelnou kombinaci historie, kultury a nádherné přírody. Na ostrově se nachází mnoho památek, jako například Rhodský akropol s chrámem Apollóna, Středověké město Rhodos s úchvatným opevněním nebo rodinné sídlo Velkého mistra řádu johanitů. Pro milovníky přírody je tu spousta možností pro pěší turistiku nebo cyklistiku, a samozřejmě také nádherné pláže, které lákají k relaxaci a koupání. Zarezervujte si tento last minute zájezd a užijte si skvělou dovolenou na Rhodu!

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

11.7.2023 – 18.7.2023

10310 Kč

Levná dovolená Olympia Sun
Řecko, Rhod, s, Faliraki

3* Ubytování:
Olympia Sun – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Olympia Sun
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 11.7.2023 – 18.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Olympia Sun a stavováním formou polopenze za 10310 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz