ŘeckoRhodosLast minute dovolená na Rhodosu: 8 dní u moře za 9233 Kč!

Last minute dovolená na Rhodosu: 8 dní u moře za 9233 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Rhodos je oblíbenou destinací pro prázdninovou dovolenou u moře, a pokud hledáte last minute zájezd do Řecka, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se na osmidenní pobyt na Rhodos v termínu od 18.7.2023 do 25.7.2023, a to za příjemnou cenu 9233 Kč. Ubytujte se v pohodlném 3* hotelu Mon Repos, který se nachází blízko pláže a nabízí stravování formou snídaně. Místem odletu z České republiky je letiště v Praze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos je ostrov s bohatou historií a fascinující kulturou. Můžete navštívit Rhodskou akropoli, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo se procházet úzkými uličkami historické části města a obdivovat středověkou architekturu. Pokud máte rádi přírodu, nezapomeňte navštívit Velké zelené údolí (Great Green Valley), které je plné překrásných květin a zeleně. Rhodos nabízí také širokou škálu vodních sportů, jako je potápění nebo šnorchlování.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

18.7.2023 – 25.7.2023

9233 Kč

Dovolená Mon Repos, Řecko, Rhodos, Faliraki

3* Ubytování:
Mon Repos

Mon Repos
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 18.7.2023 – 25.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Mon Repos včetně snídaně za 9233 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz