ŘeckoRhodosLast Minute dovolená na Rhodosu: 9 dní za 11890 Kč s 50%...

Last Minute dovolená na Rhodosu: 9 dní za 11890 Kč s 50% slevou!

Levná dovolená vyhledávač

Se slevou 50% můžete právě teď pořídít u cestovní agentury Invia.cz levný letecký zájezd z Ostravy na řecký ostrov Rhodos. Tato lákavá last minute dovolená do Řecka vás zavede na krásný ostrov Rhodos, známý svou bohatou historií a nádhernými plážemi. Termín je 4. – 12. srpna 2023, celkem 9 dní dovolené, které si budete moci užít ve 3* hotelu Stafilia Beach. Cena tohoto zájezdu je velmi příznivá, pouhých 11890 Kč, a to včetně letecké dopravy z Ostravy. Hotel Stafilia Beach nabízí pohodlné ubytování se stravováním formou polopenze. Tento menší, ale útulný hotel, se nachází ve středisku Lardos a poskytuje svým hostům nejen komfortní ubytování, ale také skvělou polohu přímo u pláže, na které si můžete užívat pobyt na lehátkách a pod slunečníky, které jsou k dispozici zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ostrov Rhodos je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Řecku, a to zejména díky svému jedinečnému mixu historie, kultury a krásné přírody. Na ostrově se nachází mnoho historických památek, jako je akropole ve městě Lindos, která návštěvníkům nabízí dechberoucí výhled na azurovou mořskou hladinu. Pokud máte rádi průzkum starověkých ruin, neměli byste vynechat návštěvu antického města Kameiros nebo archeologického naleziště na hoře Filerimos. Pro milovníky přírody nabízí Rhodos rozmanité krajiny, od horských vrcholků až po malebné pláže s azurově modrým mořem. Můžete si také vychutnat vodní radovánky v jednom z místních aquaparků nebo relaxovat v termálních pramenech na poloostrově Kallithea. Rhodos je také ideálním místem pro milovníky potápění – podmořský svět je zde opravdu pestrý a nabízí možnost pozorování fascinujícího podvodního života.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Ostravy na 9 dní s polopenzí

4.8.2023 – 12.8.2023

11890 Kč

Levná dovolená Stafilia Beach, Řecko, Rhodos, Lardos

3* Ubytování:
Stafilia Beach – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Stafilia Beach
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 9 dní v termínu 4.8.2023 – 12.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Stafilia Beach a stavováním formou polopenze za 11890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz