ŘeckoSamosLast minute dovolená na Samosu: 8 dní, 3* hotel, polopenze a odlet...

Last minute dovolená na Samosu: 8 dní, 3* hotel, polopenze a odlet z Prahy za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Využijte jedinečnou příležitost a vydejte se na poslední chvíli na levnou dovolenou na ostrov Samos v Řecku! Máme pro vás tip na 8denní zájezd s ubytováním v pohodlném 3* hotelu Posidonio a polopenzí za neuvěřitelných 11990 Kč. Zájezd je dostupný v termínu od 29. června do 6. července 2023 a odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Počasí na Samosu je v tomto období příjemné a slunečné. Průměrné teploty se pohybují kolem 28 stupňů Celsia. Ostrov je známý svými nádhernými plážemi a čistým mořem.

Samos je oblíbeným turistickým cílem díky své bohaté historii a překrásné přírodě. Navštívit můžete archeologické naleziště, jako je Heraion, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO, nebo se vydat na procházku do hor a objevovat malebné vesničky. Ostrov je také proslulý svými vinařskými oblastmi, máte tak možnost okusit místní vína.

dovolená Řecko
dovolená Samos

Levná dovolená Řecko, Samos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

29.6.2023 – 6.7.2023

11990 Kč

obrazek 170

3* Ubytování:
Posidonio

Posidonio
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Samos na 8 dní v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Posidonio a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Samos — | další nabídky od Invia.cz