ItálieSardinie / SardegnaLast minute dovolená na Sardinii za 11990 Kč: Užijte si krásy ostrova...

Last minute dovolená na Sardinii za 11990 Kč: Užijte si krásy ostrova ve 4* hotelu Liscia Eldi!

Levná dovolená vyhledávač

Navštivte krásný ostrov Sardinii a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou přírodních krás a bohatého kulturního dědictví. Využijte nabídky last minute dovolené v Itálii a užijte si za skvělých za 11990 Kč 8 dní na tomto malebném ostrově od 21.6.2023 do 28.6.2023. Ubytování vám zajistí 4* hotel Liscia Eldi, který nabízí polopenzi a nachází se v klidné části letoviska Punta Isuledda, asi 1,2 km od centra města San Teodoro.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotelový komplex je tvořen příjemnými přízemními a patrovými bungalovy, které se rozkládají v rozlehlé zahradě s typickou středomořskou vegetací. Tato lokalita nabízí pohodlné a klidné prostředí, kde si můžete odpočinout a relaxovat. Můžete se také procházet po pláži, která je v blízkosti hotelu.

San Teodoro je živé město s bohatým kulturním životem. Naleznete zde obchody, restaurace a bary, které vám poskytnou možnost poznat místní kuchyni a zábavu. Pokud se rozhodnete prozkoumat okolí, Sardinie vás nadchne nádhernými plážemi, skalnatými útesy a tyrkysově modrým mořem. Navštívit můžete také města jako Olbia, Cagliari nebo Alghero.

Vydejte se na tuto italskou destinaci a vychutnejte si slunečné pláže, fascinující přírodu a autentickou atmosféru ostrova.

dovolená Itálie
dovolená Sardinie / Sardegna

Levná dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

21.6.2023 – 28.6.2023

11990 Kč

obrazek 113

4* Ubytování:
Liscia Eldi – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Liscia Eldi
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna na 8 dní v termínu 21.6.2023 – 28.6.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Liscia Eldi a stavováním formou polopenze za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Itálie


— last minute dovolená Itálie, Sardinie / Sardegna — | další nabídky od Invia.cz