Srí LankaLast minute dovolená na Srí Lance: 9 dní v luxusním 5* hotelu...

Last minute dovolená na Srí Lance: 9 dní v luxusním 5* hotelu s all inclusive za 21990 Kč, letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Nabízíme exkluzivní last minute dovolenou na Srí Lance v blízkosti města Wadduwa, která je ideální volbou pro tu nejnáročnější klientelu. Tento 9denní zájezd s termínem konání 27. února – 6. března 2024 zahrnuje ubytování v luxusním 5* hotelu The Blue Water a program all inclusive. Cena zájezdu činí skvělých 21990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy. Celý balíček je koncipován tak, aby splňoval očekávání těch nejvíce náročných – nabízí relaxaci, luxus a nezapomenutelné zážitky v srdci Srí Lanky.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka je destinací plnou kontrastů a nezapomenutelných zážitků. Malé městečko Wadduwa na západním pobřeží ostrova je známé svými písečnými plážemi, kokosovými plantážemi a tradiční srílanskou pohostiností. Hotel The Blue Water je pak ideálním výchozím bodem pro objevování místní kultury a přírodních krás. Nevynechejte návštěvu hlavního města Colomba, které je bohaté na historii, koloniální architekturu a živé trhy. Pro milovníky přírody doporučujeme výlet do národního parku Yala, kde jsou k vidění leopardi, sloni a další divoká zvířata. Příznivci kultury by si neměli nechat ujít návštěvu starobylého města Kandy s proslulým chrámem Buddhova zubu. Srí Lanka je také rájem pro surfaře, přičemž nejlepší místa pro surfing najdete na jihu ostrova. Tato dovolená nabízí perfektní kombinaci odpočinku na pláži, kulturního objevování a dobrodružství v přírodě.

 The Blue Water - Srí Lanka, Waduwa, Thalpitiya North

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 27.2.2024 – 6.3.2024 s ubytováním v 5* hotelu The Blue Water a programem all inclusive za 21990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Srí Lance
» Důležité kontakty na Srí Lance
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Srí Lance
» Fauna na Srí Lance
» Flora na Srí Lance
» Doprava na Srí Lance
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Srí Lance
» Srí Lanka – last minute
» Srí Lanka – first minute
» Hodnocení hotelů na Srí Lance

— last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz