Kanárské ostrovyTenerifeLast minute dovolená na Tenerife: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Last minute dovolená na Tenerife: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu za 19300 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S cestovní kanceláří Canaria Travel můžete v polovině července vyrazit za příjemnou cenu 19300 Kč na týdenní prázdninovou dovolenou na kanárský ostrov Tenerife. Přinášíme vám skvělou možnost využít last minute zájezd v termínu 12.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Be Live Adults Only Tenerife. Tento luxusní hotel se nachází v severní části ostrova a nabízí komfortní a moderně zařízené pokoje. Kromě toho je součástí zájezdu také program all inclusive, díky kterému si můžete vychutnat širokou škálu gastronomických pochoutek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během pobytu v hotelu Be Live Adults Only Tenerife nebudete mít problém se zábavou. Hotel pořádá denní a večerní animační programy, které vám zajistí skvělou zábavu po celý den. Můžete se těšit na různé sportovní aktivity, živou hudbu a vystoupení profesionálních umělců.

Průměrné počasí na Tenerife v termínu dovolené je velmi příjemné. Teploty se pohybují kolem 25-28 °C. To je ideální pro relaxaci na pláži. Moře je příjemně osvěžující s teplotou kolem 23 °C.

Tenerife je fascinujícím ostrovem s mnoha turistickými atrakcemi. Můžete si vychutnat nádherné pláže, vyrazit na prohlídku národního parku Teide, který je domovem nejvyššího vrcholu ve Španělsku, nebo navštívit tradiční kanárská města jako je Puerto de la Cruz nebo Santa Cruz de Tenerife. Ostrov nabízí také širokou škálu vodních aktivit, jako je potápění, šnorchlování nebo surfování.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.7.2023 – 19.7.2023

19300 Kč

obrazek 177

4* Ubytování:
Be Live Adults Only Tenerife – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Be Live Adults Only Tenerife
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře
Gay Friendly
vhodný pro seniory

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 12.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Be Live Adults Only Tenerife a programem all inclusive za 19300 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz