Kanárské ostrovyTenerifeLast minute dovolená na Tenerife: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Last minute dovolená na Tenerife: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu za 14490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás levnou dovolenou na kanárském ostrově Tenerife. Jedná se o last minute zájezd, který se uskuteční od 9. října do 16. října 2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort s programem all inclusive. Cena dovolené činí skvělých 14490 Kč. Odlet je z Prahy. Ubytování se nachází v severní části ostrova v turistickém městečku Puerto de la Cruz. V okolí hotelu najdete mnoho obchodů, restaurací a barů. Hotel poskytuje bezplatný hotelový autobus do centra města. K oblíbené zoologické zahradě Loro Park je to cca 3,5 km a mezinárodní letiště Reina Sofia je vzdáleno přibližně 100 km od letoviska. K veřejné pláži s tmavým pískem, která může být místy kamenitá, se dostanete zdarma hotelovým autobusem – tato pláž je od hotelu vzdálena přibližně 1,5 km.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tenerife, jako jeden z Kanárských ostrovů, nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Mezi nejoblíbenější patří právě zoologická zahrada Loro Park, kde můžete pozorovat pestrou škálu exotických zvířat. Dále můžete vyrazit na výlet k majestátní sopce Teide, která je s výškou 3715 metrů zároveň nejvyšší horou Španělska. Pro milovníky moře je zde mnoho krásných pláží, kde si můžete užít odpočinek a koupání. Nezapomeňte také ochutnat místní kuchyni v některé z mnoha místních restaurací.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Tenerife

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

9.10.2023 – 16.10.2023

14490 Kč

Levná dovolená v hotelu Blue Sea Puerto Resort - Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

4* Ubytování:
Blue Sea Puerto Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Blue Sea Puerto Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife na 8 dní v termínu 9.10.2023 – 16.10.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Blue Sea Puerto Resort a programem all inclusive za 14490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Tenerife — | další nabídky od Invia.cz