ŘeckoThassosLast minute dovolená na Thassosu: 7 dní ve 3* hotelu Akti se...

Last minute dovolená na Thassosu: 7 dní ve 3* hotelu Akti se snídaní za 13690 Kč – letecky z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý tip na last minute dovolenou na řeckém ostrově Thassos. Termín zájezdu je od 18.9.2023 do 24.9.2023. Za atraktivní cenu 13690 Kč získáte týdenní ubytování ve 3* hotelu Akti, včetně snídaně. Odlet je z Prahy a v současné době jsou k dispozici poslední volná místa. Cílem této dovolené je malebná zátoka mezi letovisky Potos a Limenaria, nacházející se na jihozápadním pobřeží. Tato romantická destinace slibuje oázu klidu a relaxace. Oblázkovo-písečná pláž s pozvolným vstupem do moře láká k osvěžujícím koupelím. Vzrostlé borovice poskytují přírodní stín, a protože podloží je kamenité, vhodná obuv do vody je na místě. Městečko Potos je vzdáleno pouhých 15 minut pěší chůze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Thassos je ostrovem bohatým na historii a přírodní krásy. Návštěvníci mohou navštívit antické památky, jako je starobylé divadlo v Limenasu, hlavním městě ostrova. Přírodovědci a milovníci trekkingu si zase mohou užít túry po zeleném vnitrozemí, kde mohou objevovat nádherné výhledy a malebné vesničky. Nedaleko letoviska Pefkari se nachází skalnatá pláž Psili Ammos, která patří mezi nejkrásnější na ostrově. Pro milovníky gastronomických zážitků, je zde mnoho tradičních tavern, kde vám nabídnou čerstvé mořské plody a místní speciality. Pokud toužíte po autentickém řeckém zážitku v klidném prostředí, Thassos je tou správnou volbou.

dovolená Řecko
dovolená Thassos

Levná dovolená Řecko, Thassos

last minute

letecky z Prahy na 7 dní

18.9.2023 – 24.9.2023

13690 Kč

Levná dovolená v hotelu Akti - Řecko, Thassos, Pefkari

3* Ubytování:
Akti
hodnocení 4.8 z 5 – fantastické

Akti
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 7 dní v termínu 18.9.2023 – 24.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Akti včetně snídaně za 13690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz