ŘeckoThassosLast minute dovolená na Thassosu: 8 dní v hotelu Four Seasons s...

Last minute dovolená na Thassosu: 8 dní v hotelu Four Seasons s polopenzí za 6990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Last minute dovolená na řeckém ostrově Thassos je skvělou příležitostí k relaxaci a pobytu v krásné přírodě za výhodnou cenu. Od 5. června do 12. června 2023 můžete využít skvělé nabídky levné týdenní dovolené ve 3* hotelu Four Seasons s polopenzí za pouhých 6990 Kč, a to včetně letecké dopravy z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Four Seasons se nachází na klidném místě nedaleko hlavního města ostrova – Limenas, které je vzdálené přibližně 5 km. V blízkosti hotelu najdete přístav, obchody, taverny a bary – můžete si tak užít atmosféru ostrova a ochutnat místní kulinářské speciality. Letiště v Kavale je vzdáleno přibližně 30 km, a pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je zde autobusová zastávka, která se nachází asi 100 metrů od hotelu.

Pokud hledáte na poslední chvíli levnou dovolenou plnou slunce, moře a relaxace, nabídka leteckého zájezdu na řecký ostrov Thassos s pobytem v hotelu Four Seasons je ideální volbou. Za výhodnou cenu si můžete užít pobyt na klidném místě s blízkým přístupem k městu i dalším atrakcím ostrova. Nezapomeňte si však zkontrolovat dostupnost a rezervovat si své místo co nejdříve.

dovolená Řecko
dovolená Thassos

Levná dovolená Řecko, Thassos

last minute

letecky z Brna na 8 dní s polopenzí

5.6.2023 – 12.6.2023

6990 Kč

obrazek 146

3* Ubytování:
Four Seasons

Four Seasons
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Thassos na 8 dní v termínu 5.6.2023 – 12.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Four Seasons a stavováním formou polopenze za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Thassos — | další nabídky od Invia.cz