ŘeckoZakynthosLast minute dovolená na Zakynthosu: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu...

Last minute dovolená na Zakynthosu: 8 dní all inclusive ve 3* hotelu Levante za 14790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás levnou dovolenou v Řecku! Vydejte se na last minute zájezd na ostrov Zakynthos v termínu 7.7.2023 – 14.7.2023. Dovolená zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Levante s programem all inclusive, a to vše za skvělou cenu 14790 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Levante se nachází jen 100 metrů od centra letoviska a nabízí menší bazén pro osvěžení. Autobusová zastávka je vzdálena pouze 200 metrů a umožní vám snadné cestování po ostrově. Přímo pod hotelem se nachází malá oblázková pláž, kterou můžete využít ke koupání a relaxaci.

V termínu dovolené se na Zakynthosu očekávají průměrné teploty kolem 28°C až 32°C. Budete mít příležitost vychutnat si slunečné a teplé dny, ideální pro opalování na pláži a poznávání ostrova. Nezapomeňte si s sebou vzít plavky, opalovací krém a sluneční brýle, abyste si dovolenou opravdu užili.

Zakynthos je oblíbenou turistickou destinací díky svým krásným plážím, malebným vesničkám a fascinující přírodě. Můžete navštívit známou pláž Navagio, která je obklopena úchvatnými útesy a křišťálově čistou vodou. Na ostrově se také nachází chráněná mořská rezervace, kde se můžete potápět a objevovat podmořský svět.

dovolená Řecko
dovolená Zakynthos

Levná dovolená Řecko, Zakynthos

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

7.7.2023 – 14.7.2023

14790 Kč

obrazek 176

3* Ubytování:
Levante – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Levante
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 8 dní v termínu 7.7.2023 – 14.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Levante a programem all inclusive za 14790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz