ŘeckoLast minute dovolená Řecko z Brna: Pelion, pláž Milies, hotel Saily Beach!...

Last minute dovolená Řecko z Brna: Pelion, pláž Milies, hotel Saily Beach! Cena od 8990 Kč.

Levná dovolená vyhledávač

Řecko, země s bohatou historií a malebnými krajinami, nabízí nekonečné možnosti pro dovolenou. Pokud hledáte last minute nabídku dovolené pro nadcházející dny, Řecko je skvělou volbou. Jednou z atraktivních možností je návštěva pevninského Řecka a konkrétně vesničky Koropi na poloostrově Pelion v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s cenou 8990 Kč za pobyt.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Koropi se nachází hotel Saily Beach **+, který nabízí ubytování v příjemném prostředí s výhledem na Pagasitický záliv. Tento hotel je ideálním výchozím bodem pro objevování okolních krás, jako je pláž Milies, která je jen kousek od hotelu. Pagasitický záliv je známý svou průzračnou vodou a pozvolným vstupem do moře, což oceníte zejména při koupání. Začněte svou dovolenou na řeckém poloostrově Pelion a objevte jeho kouzlo, horské vesničky a nádherné pláže. Využijte nabídky last minute dovolené a zažijte nezapomenutelnou dovolenou v Řecku.

dovolená Řecko
dovolená Řecko pevnina

Levná dovolená Řecko, Řecko pevnina

last minute

letecky z Brna na 8 dní s polopenzí

29.6.2023 – 6.7.2023

8990 Kč

obrazek 165

Ubytování:
Saily Beach (Magnesia) – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Saily Beach (Magnesia)
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina na 8 dní v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním v hotelu Saily Beach (Magnesia) a stavováním formou polopenze za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Řecko pevnina — | další nabídky od Invia.cz