BulharskoLast minute dovolená: Slunečné Pobřeží v Bulharsku letecky z Prahy za 9999...

Last minute dovolená: Slunečné Pobřeží v Bulharsku letecky z Prahy za 9999 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Za parádní cenu 9999 Kč jsme pro vás v nabídce cestovní agentury Invia.cz našli skvělý zájezd do Bulharska na Slunečné Pobřeží. Tato týdenní dovolená je dostupná v termínu od 29.6.2023 do 6.7.2023 a zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Cooee Mpm Kalina Garden s programem all inclusive za 9999 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Cooee Mpm Kalina Garden nabízí skvělé služby a příjemné prostředí. Pro hosty je připravena bohatá nabídka zábavy, včetně taneční show, karaoke a animačního programu. Můžete si také užít osvěžující koupání v bazénu nebo ve dětském bazénu a zadovádět si na skluzavkách. Malebná písčitá pláž je od hotelu vzdálena pouhých 200 metrů, takže můžete snadno strávit čas u moře.

V době termínu této dovolené očekávejte příjemné letní počasí. Průměrná teplota se pohybuje kolem 30 °C a můžete si užívat slunečné a teplé dny. Moře dosahuje teploty okolo 25 °C, což je ideální pro osvěžující koupání. Doporučuje se používat opalovací krém s vysokým ochranným faktorem, abyste si mohli plně vychutnat svůj pobyt na pláži.

Slunečné Pobřeží je oblíbenou turistickou destinací v Bulharsku. Kromě nádherných pláží nabízí také mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Můžete navštívit historické město Nesebar, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Další možností je vyrazit na výlet do malebného bulharského vnitrozemí a objevit krásy přírody a tradiční kulturu. Bulharsko je také známé svou chutnou kuchyní, kterou můžete okusit v místních restauracích.

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.6.2023 – 6.7.2023

9999 Kč

obrazek 174

4* Ubytování:
Cooee Mpm Kalina Garden – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Cooee Mpm Kalina Garden
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 29.6.2023 – 6.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Cooee Mpm Kalina Garden a programem all inclusive za 9999 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz