MarokoAgadirLast minute dovolená v Agadiru: 8 dní u pláže Atlantiku v luxusním...

Last minute dovolená v Agadiru: 8 dní u pláže Atlantiku v luxusním 4* hotelu za 16390 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Chcete si užít koupání v Atlantiku? Máme pro vás skvělou nabídku – 8 dní v nádherném Maroku, v oblíbeném letovisku Agadir! Tento neodolatelný zájezd je naplánován na termín 29.7.2023 – 5.8.2023 a právě teď ho pořídíte za parádních 16390 Kč. Ubytování je zajištěno v luxusním 4* hotelu Anezi Tower, který se nachází pouhých 400 metrů od pláže. Hotel nabízí komfortní pokoje, moderní vybavení a vstřícný personál, který se postará o vaše pohodlí během celého pobytu. Kromě toho je součástí zájezdu i polopenze.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Maroko je fascinující země s bohatou historií a kulturou. Agadir, jako jedna z nejvíce oblíbených turistických destinací v Maroku, nabízí návštěvníkům nádherné pláže s jemným pískem a příjemným klimatem po celý rok. Můžete se těšit na vodní sporty, jako je surfování nebo jízda na kajaku, nebo si jednoduše lehnout na pláži a užívat si klidného odpočinku. Agadir je také známý svou krásnou přírodou, a stojí za to navštívit Národní park Souss-Massa, kde můžete pozorovat mnoho druhů vzácných ptáků a zvířat. Pokud toužíte po dovolené plné zážitků, relaxace a poznávání nových kultur, není pochyb o tom, že Maroko, konkrétně Agadir, je tou správnou destinací pro vás. Zažijte nezapomenutelné léto na břehu Atlantského oceánu!

dovolená Maroko
od Invia.cz

Levná dovolená Maroko, Agadir

letecky na 8 dní s polopenzí

29.7.2023 – 5.8.2023

16390 Kč

Exotická dovolená Hotel Anezi, Maroko, Agadir

4* Ubytování:
Anezi Tower
hodnocení 3,9 z 5 – výborné

další termíny
Anezi Tower

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Maroko, Agadir na 8 dní s polopenzí za 16390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Maroko, Agadir, Anezi Tower — | další nabídky od Dovolena.cz