TureckoLast minute dovolená v Alanyi: 8 dní all inclusive v Turecku za...

Last minute dovolená v Alanyi: 8 dní all inclusive v Turecku za 8020 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená v Turecku láká turisty na osm dní odpočinku a zábavy do letoviska Alanya. Termín 7.7.2023 – 14.7.2023 nabízí možnost strávit část letních prázdnin na slunné turecké riviéře. Ubytování ve 3* hotelu Ergün s programem all inclusive je zahrnuto v ceně 8020 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je historické středisko s bohatou minulostí. Dříve sloužila jako sídlo pirátů, avšak dnes se pyšní pohostinností a péčí o své návštěvníky. Pláže Alanye jsou obklopeny mírně hrubším pískem, který sem byl podle pověsti dovezen až z povodí Nilu, aby poskytl unaveným turistům příjemné prostředí pro koupání v moři. Mezi nejvíce vyhledávané pláže patří Kleopatřina pláž. Ta byla oceněna modrou vlajkou Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Vydejte se na dovolenou do Alanyi a zažijte jedinečný pobyt na turecké riviéře.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

7.7.2023 – 14.7.2023

8020 Kč

obrazek 164

3* Ubytování:
Ergün – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Ergün
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 7.7.2023 – 14.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ergün a programem all inclusive za 8020 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz