TureckoLast minute dovolená v Alanyi letecky z Pardubic: 8 dní za 7990...

Last minute dovolená v Alanyi letecky z Pardubic: 8 dní za 7990 Kč včetně ubytování a snídaně

Levná dovolená vyhledávač

Začátek září je ideální dobou pro levnou dovolenou v Turecku. Máme pro vás skvělou last minute nabídku do Alanye, jednoho z nejoblíbenějších letovisek na turecké riviéře. Termín týdeního zájezdu je od 30.8.2023 do 6.9.2023. Cena 7990 Kč zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Bilkay s vynikající snídaní a leteckou dopravu z Pardubic.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Bilkay je rodinný podnik situovaný v centru Alanye, poskytne vám ideální zázemí pro objevování města a jeho okolí. Výhodou je blízkost pláže, která uspokojí potřeby všech plážových nadšenců. Pokud máte rádi historii a panoramatické výhledy, neváhejte vyrazit směrem k horám. Lanovkou se můžete vydat až k hradu, kde vás čeká fascinující pohled na okolní krajinu. Místní prodejci nabízejí širokou škálu výletů, které vám umožní lépe poznat tureckou kulturu a krásy této oblasti. Pro mladší generaci je pak zábavní volbou diskotéka na lodi Big Kral, kde mohou tančit a bavit se až do ranních hodin.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Pardubic na 8 dní

30.8.2023 – 6.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená v hotelu Bilkay - Turecko, Alanya

3* Ubytování:
Bilkay – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Bilkay
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Pardubic

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 8 dní v termínu 30.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Bilkay včetně snídaně za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz