BulharskoLast minute dovolená v Bulharsku: Slunečné Pobřeží, hotel Fenix, polopenze, 8 dní...

Last minute dovolená v Bulharsku: Slunečné Pobřeží, hotel Fenix, polopenze, 8 dní za 9315 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud si chcete užít skvělou last minute dovolenou, přinášíme vám jedinečnou příležitost vydat se v červenci do Bulharska. Na Slunečném Pobřeží, jednom z nejoblíbenějších bulharských letovisek, můžete strávit osm dní od 18. do 25. července 2023. Tato skvělá nabídka zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Fenix, který se nachází pouhých 50 metrů od dlouhé písečné pláže. Za atraktivní cenu 9315 Kč si můžete užít pohodlný pobyt v plně vybavených pokojích.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V rámci polopenze budete mít každý den možnost ochutnat bohatou nabídku jídel v hotelové restauraci. Hotel Fenix se pyšní širokou škálou volnočasových aktivit pro své hosty. Pokud máte rádi sport a pohyb, můžete využít fitness centrum nebo si zahrát kulečník. Po náročném dni si můžete dopřát relaxační masáž. Pro osvěžení je k dispozici bazén, kde si můžete zaplavat a na terase si zase odpočinout. Hotel Fenix se také pyšní udržovanými a čistými pokoji, které poskytují komfort a příjemné prostředí. Využijte tuto skvělou nabídku a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Slunečném Pobřeží v Bulharsku!

dovolená Bulharsko
dovolená Slunečné Pobřeží

Levná dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

18.7.2023 – 25.7.2023

9315 Kč

obrazek 157

4* Ubytování:
Fenix – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Fenix
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží na 8 dní v termínu 18.7.2023 – 25.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Fenix a stavováním formou polopenze za 9315 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Slunečné Pobřeží — | další nabídky od Invia.cz