BulharskoLast minute dovolená v Bulharsku: Zlaté Písky - ubytování ve 3* hotelu...

Last minute dovolená v Bulharsku: Zlaté Písky – ubytování ve 3* hotelu Ljuljak s polopenzí za 10990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Plánujete last minute dovolenou na pobřeží Černého moře? Pokud ano, máme pro vás skvělou nabídku. Vydejte se do slunného Bulharska a užijte si osm dní plných dobrodružství a relaxace v letovisku Zlaté Písky. V termínu 4.7.2023 až 11.7.2023 vás čeká ubytování ve 3* hotelu Ljuljak s polopenzí za skvělou cenu 10990 Kč. Odlet je zítra z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Ljuljak se nachází v blízkosti pláže a současně je situován nedaleko centra letoviska, kde najdete místní restaurace, obchody a zábavní aktivity.

Zlaté Písky jsou oblíbeným letoviskem na bulharském pobřeží Černého moře. Můžete se těšit na dlouhé písčité pláže, příjemné středomořské podnebí a širokou škálu aktivit. Pokud si rádi dopřáváte adrenalinové zážitky, můžete se vydat na vodní lyžování, jízdu na banánu nebo výlety na vodním skútru. Pro milovníky přírody a pěší turistiky je zde mnoho možností prozkoumat okolní kopce a přírodní rezervace. Zlaté Písky jsou skvělým místem pro dovolenou, která splní očekávání všech věkových skupin.

dovolená Bulharsko
dovolená Zlaté Písky

Levná dovolená Bulharsko, Zlaté Písky

last minute

letecky z Brna na 8 dní s polopenzí

4.7.2023 – 11.7.2023

10990 Kč

obrazek 12

3* Ubytování:
Ljuljak – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Ljuljak
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky na 8 dní v termínu 4.7.2023 – 11.7.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ljuljak a stavováním formou polopenze za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bulharsko


— last minute dovolená Bulharsko, Zlaté Písky — | další nabídky od Invia.cz