Černá HoraLast minute dovolená v Černé Hoře: Bar, hotel Galeb, 8 dní s...

Last minute dovolená v Černé Hoře: Bar, hotel Galeb, 8 dní s plnou penzí za 15736 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Černá Hora je jedinečnou turistickou destinací nabízející krásné pobřeží, malebné horské vrcholky a bohatou historii. Pokud hledáte příležitost pro last minute dovolenou, máme pro vás skvělou nabídku. Od 25. června do 2. července 2023 si můžete užít 8 dní v městečku Bar, které se nachází na pobřeží Černé Hory.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ubytování v hotelu Galeb v letovisku Čanj vám poskytne veškerý komfort. Během svého pobytu můžete využívat plnou penzi, která zahrnuje vynikající místní kuchyni a rozmanité gastronomické zážitky. Hotel se nachází také přímo u pláže.

Pokud se chcete vydat na tuto dovolenou do Černé Hory, odlet je zajištěn z pražského letiště. Během svého pobytu v Baru můžete navštívit historické památky, procházet se po malebných uličkách a ochutnat tradiční místní speciality.

Černá Hora nabízí nejen krásné pláže a moře, ale také příležitost pro pěší turistiku a poznávání přírodních krás. Z vrcholků hor se vám naskytne úchvatný výhled na okolní krajinu a moře. Pokud hledáte dovolenou plnou zážitků, přírodních krás a historie, není Černá Hora špatnou volbou.

dovolená Černá Hora
dovolená Bar

Levná dovolená Černá Hora, Bar

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s plnou penzí

25.6.2023 – 2.7.2023

15736 Kč

obrazek 111

Ubytování:
Galeb (Čanj) – ukázat na mapě

Galeb (Čanj)
další termíny

Stravování:
plná penze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Černá Hora, Bar na 8 dní v termínu 25.6.2023 – 2.7.2023 s ubytováním v hotelu Galeb (Čanj) a stavováním formou plné penze za 15736 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Černá Hora


— last minute dovolená Černá Hora, Bar — | další nabídky od Invia.cz