Černá HoraLast minute dovolená v Černé Hoře: Sleva 55% na 8 dní u...

Last minute dovolená v Černé Hoře: Sleva 55% na 8 dní u moře – 11533 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 55% pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz levný zájezd do Černé Hory. Vydejte se na last minute dovolenou do malebného městečka Sutomore, které leží na pobřeží Jaderského moře. Zájezd na 8 dní v termínu 30.7.2023 – 6.8.2023 zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování ve 3* hotelu Vila Perovič Club se stravováním formou polopenze za velmi atraktivní cenu 11533 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vila Perović je skvěle umístěna nedaleko nádherné písčito-oblázkové pláže, která se táhne téměř na dvoukilometrovém úseku. Můžete se tak těšit na dlouhé procházky podél moře, koupání v průzračně modré vodě a možnost vyzkoušet si vodní sporty. Promenáda, která pláž lemuje, je plná obchůdků, restaurací, barů, diskoték a dalších turistických atrakcí, takže se budete moci skvěle zabavit i ve večerních hodinách. Celý krajinný ráz dotváří majestátní horský masiv nad promenádou, který dodává místu neopakovatelnou atmosféru a poskytuje úchvatné výhledy na celé okolí.

dovolená Černá Hora
dovolená Sutomore

Levná dovolená Černá Hora, Sutomore

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s polopenzí

30.7.2023 – 6.8.2023

11533 Kč

 Levnáý zájezd, Vila Perovič Club, Černá Hora, Sutomore

3* Ubytování:
Vila Perovič Club – ukázat na mapě
hodnocení 3.1 z 5 – velmi dobré

Vila Perovič Club
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Černá Hora, Sutomore na 8 dní v termínu 30.7.2023 – 6.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Vila Perovič Club a stavováním formou polopenze za 11533 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Černá Hora


— last minute dovolená Černá Hora, Sutomore — | další nabídky od Invia.cz