EgyptLast minute dovolená v Egyptě: 8 dní ve 4* hotelu Pickalbatros Albatros...

Last minute dovolená v Egyptě: 8 dní ve 4* hotelu Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay za 9990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Chystáte se v nadcházejících dnech na zahraniční dovolenou a stále nevíte, kam jet? Co takhle last minute dovolená v Egyptě? Hurghada na 8 dní v termínu 30.3.2023 – 6.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay a programem all inclusive za 9990 Kč letecky z Prahy. Navíc se můžete těšit na blízkost písčité pláže a velkou zahradu, ve které se hotel nachází.

Nově zrekonstruovaný hotelový komplex se rozprostírá cca 5 km od centra Safagy a cca 15 km od Makadi Bay. Letiště je od letoviska vzdálené cca 45 km. Hotel nabízí písčitou pláž, na kterou se dostanete přes cca 380 metrů dlouhé molo. V blízkosti pláže je korálový útes, takže si můžete vychutnat šnorchlování a potápění. Lehátka, slunečníky a osušky jsou na pláži zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V hotelu se nachází recepce, hlavní restaurace, několik barů (včetně baru v lobby, u bazénu a na pláži), kavárna, WiFi ve veřejných prostorách zdarma, 3 venkovní bazény včetně dětského bazénu. Kromě toho jsou lehátka, slunečníky a osušky u bazénů zdarma. Standardní pokoje mají vlastní koupelnu, WC, fén, klimatizaci, SAT/TV, minibar a trezor. Pokojový servis je k dispozici. Pokud si chcete připlatit, můžete zvolit pokoje s výhledem na moře nebo rodinné pokoje s oddělenými místnostmi.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

30.3.2023 – 6.4.2023

9990 Kč

obrazek 43

4* Ubytování:
Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay – ukázat na mapě
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 30.3.2023 – 6.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Pickalbatros Albatros Beach Club Soma Bay a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz