EgyptLast minute dovolená v Egyptě: 8 dní v Safagě ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Egyptě: 8 dní v Safagě ve 4* hotelu Menaville s programem all inclusive za 10790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud plánujete last minute dovolenou, určitě byste měli zvážit Egypt a konkrétně město Safaga. V termínu od 24.4.2023 do 1.5.2023 si zde můžete užít 8 dní plných slunce, písku a vodních sportů. Navíc za přijatelnou cenu 10790 Kč včetně letu z Prahy, ubytování ve 4* hotelu Menaville s programem all inclusive a slevou 54%.

Hotel Menaville je výbornou volbou pro ty, kteří hledají přátelskou atmosféru, wellness a vodní sporty. Hotelový wellness a fitness centrum je k dispozici pro hosty zdarma, takže si můžete užít skvělé relaxační procedury a udržovat formu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Přímo u hotelu se nachází písčitá pláž se vstupem do moře, který je zajištěn přes molo. Hostům jsou k dispozici zdarma lehátka a slunečníky, stejně jako plážové osušky. Nákupní možnosti jsou vzdáleny pouhých 100 metrů od hotelu. Letiště Hurghada se nachází přibližně 55 km od hotelu Menaville.

Pokud tedy hledáte last minute dovolenou, která vám nabídne krásné slunečné dny plné zábavy, relaxace a vodních sportů, Safaga v Egyptě je skvělou volbou. S výbornou nabídkou ubytování v hotelu Menaville za velmi výhodnou cenu si můžete být jistí, že si odpočinete a užijete si nezapomenutelnou dovolenou.

dovolená Egypt
dovolená Safaga

Levná dovolená Egypt, Safaga

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

24.4.2023 – 1.5.2023

10790 Kč

obrazek 40

4* Ubytování:
Menaville – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Menaville
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Safaga na 8 dní v termínu 24.4.2023 – 1.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Menaville a programem all inclusive za 10790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Safaga — | další nabídky od Invia.cz