EgyptLast minute dovolená v Egyptě: Hurghada, 4* hotel s all inclusive za...

Last minute dovolená v Egyptě: Hurghada, 4* hotel s all inclusive za 8990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zažijte exotiku na dosah ruky s last minute zájezdem do Hurghady v Egyptě. Dovolená se koná v termínu 15.2. – 22.2.2024 a součástí je ubytování ve 4* hotelu Aladdin Beach Resort se stravováním formou all inclusive a aquaparkem přímo v areálu hotelu. Pro děti i dospělé jsou připraveny animační programy v českém jazyce. Odlet je z Prahy a celý zájezd vás vyjde na 8990 Kč, a to včetně slevy 65%. Zájezd je ideální pro rodiny s dětmi a pořádá ho cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Hurghada se pyšní krásnými plážemi a širokým množstvím dostupných aktivit. Můžete si prohlédnout vraky v Úžině Gubal, navštívit poušť na čtyřkolkách nebo si užít pohodové chvíle na promenádě Hurghada Marina. Pro milovníky podvodního světa je k dispozici šnorchlování u ostrovů Gifton nebo pokročilé potápění ve vynikající potápěčské lokalitě Gota Abu Ramada, známé jako „Akvarium“. Nechybí ani možnost vyrazit na noční pozorování hvězd do pouště. Hurghada nabízí také unikátní zážitek z jízdy v ponorce Sindbad a možnost projížďky na velbloudech​.

Hotel Aladdin Beach Resort, Egypt, Hurghada

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.