EgyptLast minute dovolená v Egyptě: Hurghada - 8 dní ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Egyptě: Hurghada – 8 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 9290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Letní prázdniny si můžete užít i v Egyptě. S touto lákavou last minute nabídkou dovolené v Hurghadě, která se koná v termínu 12.7.2023 až 19.7.2023 vás čeká týden zážitků a relaxace za skvělou cenu. Zarezervujte si právě teď neodolatelný balíček, který zahrnuje 8 dní ubytování ve 4* hotelu Elysees Dream Beach a program all inclusive, a to za pouhých 9290 Kč na osobu. Letecká doprava z Prahy je samozřejmě součástí zájezdu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Elysees Dream Beach se nachází v těsné blízkosti menší písčité pláže, která je vzdálená přibližně 50 metrů od hotelu. Pokud rádi nakupujete, budete mít možnost navštívit nákupní galerii přímo v hotelu. Pro ty, kteří si chtějí udržovat kondici i během dovolené, je k dispozici fitness centrum a wellness zařízení. K odpočinku a osvěžení slouží dva bazény pro dospělé a jeden bazén pro děti. Lehátka a slunečníky jsou zde k dispozici zdarma.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.7.2023 – 19.7.2023

9290 Kč

Last minute Elysees Dream Beach, Egypt, Hurghada

4* Ubytování:
Elysees Dream Beach – ukázat na mapě
hodnocení 3.5 z 5 – velmi dobré

Elysees Dream Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 12.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Elysees Dream Beach a programem all inclusive za 9290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz