EgyptLast minute dovolená v Egyptě: Luxusní pobyt v Marsa Alam za 9990...

Last minute dovolená v Egyptě: Luxusní pobyt v Marsa Alam za 9990 Kč letecky z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Vychutnejte si luxusní dovolenou v Egyptě a vydejte se na poslední chvíli na týdenní zájezd do egyptského letoviska Marsa Alam. Termín 27.6.2023 – 4.7.2023 vám poskytne ideální příležitost uniknout od každodenního shonu. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Pickalbatros Oasis (Ex. Port Ghalib Resort) s programem all inclusive za příjemných 9990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento luxusní hotel v orientálním stylu vám nabídne nejen komfortní a prostorné pokoje, ale také bohaté vybavení a skvělou obsluhu. Můžete se těšit na bohatý výběr restaurací a barů, kde vás čeká kulinářská live show. Pro ty nejmenší je připraven speciální dětský bufet, který splní jejich požadavky na plný žaludek.

Zažijte úžasnou přírodu letoviska Marsa Alam a objevte tamní korálový útes a lagunu se slanou vodou. Můžete si užít plavání, potápění nebo jednoduše relaxovat na pláži a vychutnávat si sluneční paprsky. Už zítra se vydejte letecky z Prahy a začněte svou dovolenou plnou dobrodružství a pohody v jednom.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

27.6.2023 – 4.7.2023

9990 Kč

obrazek 153

4* Ubytování:
Pickalbatros Oasis (Ex. Port Ghalib Resort) – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Pickalbatros Oasis (Ex. Port Ghalib Resort)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 27.6.2023 – 4.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Pickalbatros Oasis (Ex. Port Ghalib Resort) a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz