EgyptLast minute dovolená v Egyptě: Sahl Hasheesh - 7 dní, all inclusive,...

Last minute dovolená v Egyptě: Sahl Hasheesh – 7 dní, all inclusive, 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si začátkem září levnou dovolenou v Egyptě, konkrétně v oblíbeném letovisku Sahl Hasheesh. Tato last minute nabídka Vám umožní strávit týden levné dovolené v termínu od 29. srpna do 4. září 2023 v pohodlném 4* hotelu Old Palace Resort s programem ultra all inclusive, a to za skvělou cenu 12990 Kč. V ceně zájezdu je zahrnuta i letecká doprava z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Jižní část Egypta, kde se nachází letovisko Sahl Hasheesh, skrývá mnoho fascinujících míst, která stojí za návštěvu. Příznivci vodních aktivit si mohou užít potápění v Kritském moři a obdivovat jeho bohatý podmořský svět. Historickými poklady pak oplývá nedaleká Hurghada, kde můžete navštívit trh s místními suvenýry a ochutnat tradiční egyptskou kuchyni. Pro milovníky historie bude lákadlem chrám Karnak, který patří k největším chrámům na světě. Pokud se rádi vydáváte do přírody, určitě nevynechte výlet do národního parku Giftun Island, kde na vás čekají úchvatné pláže a korálové útesy. Dovolená v Egyptě tak nabízí nejen relaxaci, ale i bohaté možnosti poznávání této země bohaté na kulturu a historii.

dovolená Egypt
dovolená Sahl Hasheesh

Levná dovolená Egypt, Sahl Hasheesh

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

29.8.2023 – 4.9.2023

12990 Kč

Levná dovolená v hotelu Old Palace Resort - Egypt, Sahl Hasheesh

4* Ubytování:
Old Palace Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Old Palace Resort
další termíny

Stravování:
ultra all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Sahl Hasheesh na 7 dní v termínu 29.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Old Palace Resort včetně programu all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Sahl Hasheesh — | další nabídky od Invia.cz