Spojené arabské emirátyLast minute dovolená v Emirátech: 8 dní v Ras Al Khaimah za...

Last minute dovolená v Emirátech: 8 dní v Ras Al Khaimah za 11090 Kč. Odlet z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud si chcete alespoň na pár dní a za pár korun užít trochu luxusu, využijte tuto nabídku levné dovolené do Spojených arabských Emirátů. Konkrétně se jedná o last minute zájezd do emirátu Ras Al Khaimah. Termín je stanoven na období od 29. října 2023 do 5. listopadu 2023. Za skvělou cenu 11090 Kč získáte nejen letenku z Prahy, ale také ubytování ve 4* hotelu Al Hamra Village se stravováním formou snídaně. Tento malebný resort disponuje 54 stylovými vilami a nachází se v blízkosti 18jamkového golfového hřiště. Hotelový shuttle bus vám umožní snadný přístup na pláž a do oblíbeného Dubai Mall. A co je nejlepší na tomto zájezdu? Aktuálně je k dostání s atraktivní slevou 55%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah nabízí svým návštěvníkům mnoho zajímavých míst k návštěvě. Jednou z hlavních atrakcí je historické město Dhayah Fort, které nabízí fascinující pohled na okolní krajinu a blízký záliv. Pro milovníky přírody a trekkingu je tu oblast Hajar Mountains, kde jsou malebné horské stezky s úchvatnými výhledy. Pro milovníky vodní zábavy bude ideální návštěva Ice Land Water Park s různými tobogány a bazény pro všechny věkové kategorie. To jsou jen některé z atrakcí, které můžete v destinaci Ras Al Khaimah zažít a prozkoumat během svého pobytu.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

29.10.2023 – 5.11.2023

11090 Kč

Levná dovolená v hotelu Al Hamra Village - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Al Jazirah Al Hamra

4* Ubytování:
Al Hamra Village – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Al Hamra Village
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní v termínu 29.10.2023 – 5.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Al Hamra Village včetně snídaně za 11090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz