TuniskoLast minute dovolená v Hammametu u Středozemního moře s all inclusive za...

Last minute dovolená v Hammametu u Středozemního moře s all inclusive za 8290 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Co si užít konec léta v krásném tuniském letovisku Hammamet? Pokud ještě váháte, kde strávit svou last minute dovolenou, můžete využít tuto jedinečnou nabídku. V termínu 10.9.2023 – 16.9.2023 je za skvělou cenu 8290 kč k dospozici týdenní pobyt v pohodlném 3* hotelu Méditerranée Thalasso Golf s programem all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tuniské letovisko Hammamet je proslulé svou malebnou atmosférou a bohatou historií. Budete mít příležitost navštívit řadu zajímavých míst, a to zejména v historické části města, kde se nachází stará medina s úzkými uličkami a tradičními obchůdky. Pro milovníky sportu je k dispozici golfový resort Thalasso Golf s kvalitními hřišti a nádherným výhledem na moře. Nezapomeňte také využít lázeňské služby, například věhlasné turecké lázně hammamy. Po celý pobyt vám Hammamet nabídne autentický zážitek z tuniské kultury a krásné pobřeží Středozemního moře, které tvoří nezapomenutelnou kulisu vaší dovolené.

dovolená Tunisko
dovolená Hammamet

Levná dovolená Tunisko, Hammamet

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

10.9.2023 – 16.9.2023

8290 Kč

Levná dovolená v hotelu Méditerranée Thalasso Golf - Tunisko, Hammamet

3* Ubytování:
Méditerranée Thalasso Golf – ukázat na mapě
hodnocení 4.9 z 5 – fantastické

Méditerranée Thalasso Golf
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Hammamet na 7 dní v termínu 10.9.2023 – 16.9.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Méditerranée Thalasso Golf a programem all inclusive za 8290 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Hammamet — | další nabídky od Invia.cz