EgyptLast minute dovolená v Hurgádě: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu...

Last minute dovolená v Hurgádě: 8 dní all inclusive ve 4* hotelu s pláží a bazény za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte rychlou a cenově dostupnou dovolenou, může být last minute nabídka od Čedoku pro vás tou správnou volbou. Za 7990 Kč nabízí tato cestovní kancelář 8 denní pobyt v Egyptě v termínu od 23.3.2023 do 30.3.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Minamark Beach Resort v Hurgádě. Kromě programu all inclusive zahrnuje tato nabídka také leteckou dopravu z Prahy.

Hotel Minamark Beach Resort se nachází přímo v centru Hurghady, jen cca 7 minut jízdy od letiště. Největším lákadlem hotelu je jeho poloha přímo na písčité pláži s pozvolným vstupem do moře. K dispozici jsou lehátka, slunečníky a osušky zdarma jak u bazénu, tak i na pláži. Hotel také nabízí široké spektrum služeb včetně recepce, hlavní a á la carte restaurace, několika barů, WiFi za poplatek, venkovních bazénů pro dospělé i děti, aquaparku se skluzavkami a dalších.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurgáda je populární turistickou destinací díky svému teplému klimatu, přírodním krásám a bohatým mořským živočichům. Kromě relaxace na pláži se zde můžete také věnovat vodním sportům, potápění nebo výletům do okolí. Díky cenově dostupné last minute nabídce a širokému spektru služeb hotelu Minamark Beach Resort se vám tato dovolená může stát skvělou zážitkovou zkušeností.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

23.3.2023 – 30.3.2023

7990 Kč

obrazek 34

4* Ubytování:
Minamark Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Minamark Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 23.3.2023 – 30.3.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Minamark Beach Resort a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz