KubaLast minute dovolená v Karibiku: 10 dní luxusu a slunce na Kubě...

Last minute dovolená v Karibiku: 10 dní luxusu a slunce na Kubě za 27490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v druhé polovině května last minute dovolenou v Karibiku! Máme pro vás skvělou nabídku – pobyt na Kubě v letovisku Varadero. Termín 18.5.2023 – 27.5.2023 vám poskytne 10 dní radovánek a relaxace v luxusním 4* hotelu Iberostar Bella Costa. A to všechno za skvělou cenu 27490 Kč, včetně letecké dopravy z Prahy a programu all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hotel Bella Costa je skutečným rájem pro všechny milovníky pláže. Nachází se na krásném pobřeží a je obklopen mořem ze všech stran. Tento tropický komplex je zasazen do nádherné zahrady a poskytuje svým hostům špičkové služby. Můžete se těšit na bohatou nabídku sportovních aktivit, animační programy a vynikající mezinárodní kuchyni, která je typická pro sítě hotelů Iberostar. A co ještě láká k pobytu v tomto hotelu? Mořské dno, které stojí za to prozkoumat, blízkost centra města Varadero, nákupního centra a nočních klubů, které jsou vzdáleny pouhých pár kilometrů.

Pokud se rozhodnete pro tuto last minute dovolenou, můžete se těšit na ideální polohu hotelu Bella Costa. Pláž je od hotelu vzdálena pouhých 100 metrů a stačí přejít promenádu. Letiště Varadero je vzdáleno 40 km a město Havana 159 km. Centrum Varadera je od hotelu vzdáleno 5 km a nákupní možnosti najdete dokonce přímo v areálu hotelu.

Vyražte si užít nezapomenutelnou dovolenou na Kubě v druhé polovině května! Hotel Iberostar Bella Costa vám poskytne pohodlí, luxus a nekonečné množství zábavy. Nechte se hýčkat v tomto tropickém ráji a načerpejte novou energii.

dovolená Kuba
od Invia.cz

Levná dovolená Kuba, Varadero

letecky na 10 dní s all inclusive

18.5.2023 – 27.5.2023

27490 Kč

obrazek 76

4* Ubytování:
Iberostar Bella Costa
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Iberostar Bella Costa

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kuba, Varadero na 10 dní s all inclusive za 27490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Kuba, Varadero, Iberostar Bella Costa — | další nabídky od Dovolena.cz