TureckoLast minute dovolená v tureckém Kemeru: 9 dní za 6990 Kč s...

Last minute dovolená v tureckém Kemeru: 9 dní za 6990 Kč s letenkou z Prahy!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud se dokážete rychle sbalit a vyřídit formality, můžete už zítra vyrazit na 9denní dovolenou do tureckého letoviska Kemer. Termín zájezdu je 6. – 14. září 2023. Tato atraktivní nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Moms Kemer s programem all inclusive, to vše za 6990 Kč včetně letecké dopravy z Prahy. Hotel se nachází v oblasti Kemer – Camyuva, jen asi 5 km od centra letoviska, kde najdete širokou škálu nákupních a zábavních možností. Do centra města se můžete snadno dostat taxíkem nebo tradičními místními dolmuši. Mezinárodní letiště je vzdálené 65 km a nejbližší nákupní možnosti jsou přibližně 1 km od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kemer je oblíbenou destinací pro dovolenou v Turecku díky své krásné pobřežní lokalitě. Během pobytu můžete navštívit místní památky, jako je historické centrum města nebo antické ruiny. Místní kuchyně vám nabídne širokou škálu tradičních tureckých pokrmů, které stojí za ochutnání. Kemer je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci relaxace a objevování nových kultur.

dovolená Turecko
od Invia.cz

Levná dovolená Turecko, Kemer

letecky na 9 dní s all inclusive

6.9.2023 – 14.9.2023

6990 Kč

Levná dovolená v hotelu - Moms Kemer - Turecko, Turecká riviéra, Kemer

3* Ubytování:
Moms Kemer

další termíny
Moms Kemer

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Turecko, Kemer na 9 dní s all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Turecko, Kemer, Moms Kemer — | další nabídky od Dovolena.cz