Spojené arabské emirátyLast minute dovolená v luxusním 5* resortu na pláži v Ras Al...

Last minute dovolená v luxusním 5* resortu na pláži v Ras Al Khaimah s 36% slevou!

Levná dovolená vyhledávač

Ras Al Khaimah, jeden z emirátů Spojených arabských emirátů, nabízí ideální místo pro relaxaci a odpočinek. A co byste řekli týdennímu pobytu v luxusním pětihvězdičkovém hotelu za zvýhodněnou cenu? Hotel Marjan Island Resort & Spa v oblasti Ras Al Khaimah nabízí právě teď pobyt s ubytováním v Superior pokoji a stravováním formou polopenze za pouhých 19282 Kč. Cena zahrnuje slevu 36% a odlet je z Prahy.

Tento pětihvězdičkový hotel se nachází na uměle vytvořeném souostroví obklopeném bílými písčitými plážemi a průzračnými vodami Arabského zálivu. V hotelu se nachází 299 pokojů a suitů různých typů, včetně Superior pokojů, které nabízejí moderní vybavení, panoramatické výhledy a oddělenou pracovní část. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, telefonem, trezorem a Wi-Fi připojením.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě bohatého ubytování nabízí hotel i širokou škálu wellness a sportovních aktivit. Najdete zde masáže, saunu, jacuzzi, fitness centrum, venkovní bazén, kryté bazény a dokonce i golfové hřiště. Děti mohou využívat dětský klub a hřiště, zatímco dospělí si mohou užít plážových a vodních sportů. Hotel nabízí také program Soft All Inclusive, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu v bufetové restauraci, nealkoholické nápoje a teplé nápoje v barové části hotelu a u bazénu. Alkohol se v tomto hotelu nepodává, ale hosté mohou využít nabídky nealkoholických nápojů.

Pokud tedy hledáte dovolenou za výhodnou cenu v luxusním hotelu, hotel Marjan Island Resort & Spa v Ras Al Khaimah je skvělou volbou.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Ras Al Khaimah

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

25.3.2023 – 31.3.2023

19282 Kč

obrazek 27

5* Ubytování:
Marjan Island Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Marjan Island Resort & Spa
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 7 dní v termínu 25.3.2023 – 31.3.2023 s ubytováním v 5* hotelu Marjan Island Resort & Spa a stavováním formou polopenze za 19443 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah — | další nabídky od Invia.cz